Projemiz Destek Kararı Cumhurbaşkanımız Tarafından Açıklandı

Haber ve Duyurular Tüm Haberler

ÜRÜN GRUPLARI

ÜRÜNLERİMİZ

Isı Sayaçları
Ultrasonik Su Sayaçları
Frekans Kontrollü Sirkülasyon Pompaları
Tarımsal Sulama Sayaçları
3 Yollu Vana ve Motorları
Isı Payölçer
Gsm ve RF'li Uzaktan Kontrol Vanaları
Ön Ödeme Sistemleri
Isı İstasyonları
Mbus Konvertorler
RF ve LoRa Uzaktan Okuma Sistemleri
Termostatik Radyatör Vanası

Atlas Sayaç ve Ölçü Aletleri A.Ş.

2009 yılından bu yana Isı Sayacı ( Kalorimetre ), Ultrasonik Su Sayaçları, Frekans Kontrollü sirkülasyon pompaları,  Uzaktan Sayaç Okuma Sistemleri, Payölçer ve bunlara ait yazılımlar üreten ve tamamı yerli tasarım ve üretim olan ürünleri piyasaya sunan Atlas Sayaç AŞ, gelişmiş çözümleri, müşteri odaklı yaklaşımı, güçlü alt yapısı ve deneyimli personeli ile sektörde güvenilir bir çözüm ortağı olmayı başarmıştır. Atlas Sayaç AŞ, Ölçme sistemleri ve bunlara ait otomasyon ürünleri  sektöründe Türkiye çapında hep güvenle anılan bir firma olmayı hedeflemektedir.

Kalorimetre (Ultrasonik ısı sayaçları), Ultrasonik su sayaçları, Elektronik su sayaçları, Ön ödemeli tarımsal sulama sayaçları, Isı İstasyonları, M-Bus konvertör, Üç yollu vanalar, Isı Payölçer, Aktüatör, Ekopanel argesini ve üretimini yaptığımız ürünlerdir.

Atlas Sayaç AŞ, kendi bünyesinde geliştirerek optimize ettiği yazılım ve kontrol donanımları, ölçüm sistemleri ve teknikleri ile sektörde kendine hatırı sayılır bir yer edinmiştir.

ATLAS Sayaç ve Ölçü Aletleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi 2019