You are here : Main Page »

MBUS Konvertör

CNV150

TS EN 1434 ve TS EN 13757-2 standartlarına uygun olarak imal edilmiştir. EN 1434 standardına göre üretilmiş tim marka ve model sayaçları desteklemektedir. Aktif çıkış korumasına sahiptir. Kısa devre ve aşırı akım koruması sayesinde M-Bus hattında oluşan istenmeyen durumlardan etkilenmemektedir.Kısa devre esnasında gösterge ledleri ve sesli uyarı yardımıyla kullanıcıyı uyarırken aynı zamanda hattı korumaya

CNV250

TS EN 1434 ve TS EN 13757-2 standartlarına uygun olarak imal edilmiştir. EN 1434 standardına göre üretilmiş tim marka ve model sayaçları desteklemektedir. Aktif çıkış korumasına sahiptir. Kısa devre ve aşırı akım koruması sayesinde M-Bus hattında oluşan istenmeyen durumlardan etkilenmemektedir.

ARF-100

Kablosuz M-bus protokolüne uygun olarak kablosuz iletişim yapar.Her bir kat istasyonu 100 cihaza kadar destekler. Kat istasyonları birbiri üzerinden bilgi taşıma özelliğine sahiptir.Ana kat istasyonu bilgisayarla yada başka bir donanımla irtibatlandırılabileceği gibi GSM Modem yardımıyla uzaktan da okunabilir.

ATLAS Sayaç ve Ölçü Aletleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi 2017